EO HOŘKÁ MANDLE + vonný vosk do aromalampy

Vonný vosk je vyrobený z prémiového sójového vosku a esenciálního oleje Hořká mandle. Tento vosk můžete po zeslábnutí vůně dokapat z přiloženého 10 ml esenciálního oleje Hořká mandle a tak si dopřát tuto omamnou, překrásnou vůni po dlouhou dobu. 

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH - BEZ PALMOVÉHO OLEJE - RUČNÍ VÝROBA - VYROBENO V ČR - NOTIFIKOVÁN V REGISTRU EU CPNP 

Baleno ve skleněné lahvičce a celofánovém sáčku

Skladem
Kód: 143
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní mýdla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
hořká mandle EO + vosk removebg preview
Akce Novinka Tip

Jak správně používat vonný vosk

Vonné vosky Madimel sytě provoní interiér až na 30 hodin (liší se dle intenzity vůně). Vonné vosky Madimel jsou vyrobeny z prémiového 100% sójového vosku a vonných olejů v nejvyšší doporučené koncentraci tj. 10% vonného oleje. 

Ideální aromalampa má vzdálenost mističky od plamene min. 10cm, tím nedochází k příliš rychlému odpařování a možnému přepalování oleje. Vosky rozpouštějte v aromalampě pomocí obyčejné čajové svíčky. Nepokládejte ho do vody. Vosk je plně rozpuštěný za několik minut. Můžete do mističky nalámat více druhů vosků, jen dejte pozor, aby se rozpuštěné do mističky vešly a nepřetekly. Doporučujeme nedávat aromalampu blízko zdi, velmi zřídka se může stát, že vosk trochu prská. Jakmile čajovka vyhoří, můžete zapálit další. Množství vosku neubývá, pouze slábne intenzita vůně.

Přejete-li si vosk odstranit, nechejte ho úplně vychladnout a vložte aromalampu do mrazáku, za pár minut se vosk snadno vyloupne.

 

Ingredients: Soy Wax, Essential Oils Hořká mandle  

 

Hmotnost 12 -14g (+- 5% ) + 10ml EO Hořká mandle 

Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí 

 

 

Baleno ve skleněné lahvičce a celofánovém sáčku

Zpět do obchodu