JEMNÉ + KOZÍ JOGURT + OVESNÉ HEDVÁBÍ mini

Nejjemnější a nejšetrnější mýdlo s velkou porcí Kakaového másla BIO, LZS, RAW, ECO, CRU,  Kozím jogurtem BIO, Olivovým olejem extra virgine LZS, Mandlovým olejem, Bambuckým máslem a ovesným hedvábím. Vhodné i pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku.

Bez parfemace

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH - BEZ PALMOVÉHO OLEJE - RUČNÍ VÝROBA - VYROBENO V ČR - NOTIFIKOVÁN V REGISTRU EU CPNP 

Baleno v hedvábném papíru 

Skladem
Kód: 89
80 Kč 66,12 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní mýdla
Mýdlo malé: 45-55g

Luxusní mytí s jemným mýdlem, které je složené z těch nejšetrnějších olejů a másel v nejvyšší kvalitě, je balzámem pro  každou pokožku, přídavek ovesného hedvábí zklidní pokožku a jemnou bublinku podpoří kozí jogurt. Šetrnost tohoto mýdla je násobena tím, že je zcela bez parfemace

Kozí jogurt příznivě působí na pokožku, kterou vyživuje, zvláčňuje a zjemňuje, dodává jí dostatečnou hydrataci. Hedvábná pěna zanechává pokožku jemnou a hebkou. Je výborný na citlivou a problematickou pokožku, je vhodné i pro alergiky, psoriatiky a atopiky. 

Ovesné hedvábí zvyšuje mycí schopnost tím nejšetrnějším způsobem, zaručuje hedvábnost a klouzavost mýdla a je velmi příjemné na kůži.

Kakaové máslo BIO, LZS, RAW, ECO, CRU kakaové máslo je čisté, organické 100% surová kakaová hmota, z oblasti Pangoa Peru. Tato čistá pasta je pražena na méně než 45 °C, takže si zachovává ještě lepší své vitamíny a minerály (hořčík, železo). Čistý původ Criollo s krásným čokoládovým aroma, které je cítit i v mýdle.

Bez parfemace

Ingredients: Sodium Olivate, Sodium Cocoabutterate, Sodium Sheabutterate, Sodium Sweet Almondate, Aqua, Glycerin, Yogurt, Avena Sativa Kernel Flour, Sodium Citrate

45g - 55g (+-10%)

 

Zpět do obchodu