AKCE - NA RUCE + NEEM + LANOLIN

Unikátní složení tohoto mýdla v kterém má nezaměnitelné místo Neemový olej v BIO kvalitě, doplněný Bambuckým máslem, Olivovým olejem Extra virgine, LZS, jemným Slunečnicovým olejem, Lanolinem bez pesticidů, Kokosovým olejem a Neemovým pudrem ocení pokožka namáhaná, pokožka s dermatologickým problémem a pokožka, která potřebuje časté mytí. Vhodné na mytí celého těla i obličeje. Dobře odličuje.

Bez parfemace

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH - BEZ PALMOVÉHO OLEJE - RUČNÍ VÝROBA - VYROBENO V ČR - NOTIFIKOVÁN V REGISTRU EU CPNP 

Mýdlo je baleno v hedvábném papíru s papírovým páskem, nebo v papírové krabičce

Skladem
Kód: 136
140 Kč –50 % 70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Kategorie: ZACHRAŇ MÝDLO s končící expirací
Hmotnost: 0.15 kg
NA RUCE + NEEM + LANOLÍN removebg preview
Akce Výprodej
140 Kč –50 %

Mýdlo, které nám dobře poslouží nejen na ruce, ale bude blahodárné pro celé tělo.Mýdlo výborně čistí pokožku, pečuje o ni a dokáže příznivě ovlivnit i drobná poranění. Lanolín bez pesticidů se postará o udržení vlhkosti v pokožce, vytvoří nám ochranný film a tím poskytuje komfort při častém mytí. Další  významnou složkou je Neemový olej v BIO kvalitě, jehož účinek je násoben přidáním Neemového pudru. V Indii je Neemový olej znám po tisíce let a je součástí mnoha receptur v ayurvédské kosmetice i medicíně. Mýdlo lze s trochou nadsázky nazvat jako multiantibakteriální a v době covidové by mělo být povinným doplňkem vašich koupelen.

Neemový olej BIO má výrazné zklidňující, antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a protivirové vlastnosti. Pomáhá při problémech s akné, psoriázou, oparech, ekzémech, léčí záděry, spálenou pokožku, hojí strie i jaterní skvrny. 

Neem pudr prášek z listů prastarého stromu je znám již po tisíce let v ajurvédském a čínském léčitelství. Je vhodný pro poraněnou, aknózní pleť, kterou celkově zklidňuje a hojí. Připisují se mu antiseptické a antibakteriální účinky.

Lanolin bez pesticidů je to tuk z ovčí vlny, odpadní produkt při zpracování vlny, jehož odebírání ovečkám nijak neubližuje. Používám lanolin bez pesticidů, který pokožce neškodí, ale naopak prospívá. Má uklidňující účinky pro kůži a přirozeně zabraňuje množení bakterií. Lanolin pomáhá chránit pleť, vytváří na ní ochrannou vrstvu, která je voděodolná, a pomáhá tak zvyšovat hydrataci pokožky.

Bez parfemace 

Ingredients: Aqua, Sodium Cocoate, Sodium Sheabutterate, Sodium Olivate, Glycerin, Sodium Neemate, Sodium Sunflowerssedate, Sodium Castorate, Lanolin, Sodium Citrate, Sodium Lactate, Melia Azadirachta Leaf Powder

100g - 110g (+- 10%)

Baleno v hedvábném papíru s páskem, nebo v papírové krabičce, nebo bez obalu

 

Zpět do obchodu