O mýdlech Madimel

Chtěla bych vám představit svá mýdla Madimel, přírodní mýdla, která pro vás vyrábím s láskou a péčí z těch nejkvalitnějších olejů, másel, 100% esenciálních olejů a dalších speciálních surovin jež budou prospívat a blahodárně působit na vaši pokožku.
Lidská kůže je největším orgánem našeho těla a jejím prostřednictvím se do našeho těla dostávají látky, které našemu zdraví buď prospívají, nebo škodí. Přírodní mýdla se svými výjimečnými vlastnostmi jsou proto tou nejlepší volbou jak pečovat o své tělo a o své zdraví.
Než vezmete tu obyčejnou kostku mýdla do svých rukou, ušla už dlouhou cestu. Jsou v ní ukryty stovky hodin strávené studiem surovin, vymýšlením a skládáním optimálního receptu, aby mýdlo splňovalo to, co od něho očekávám. Jak bude kůži čistit, jak bude pěnit, jak bude tvrdé a odolné, jak bude vonět, jak to udělat, aby mýdlo kůži prospívalo a někdy i dokonce zlepšilo její stav. Mýdlo je na kůži jen velmi krátkou dobu a není v jeho moci léčit, nebo výrazně ovlivňovat její stav, ale jak víte vy, co máte nějaké kožní problémy, ať už akné, celulitidu, atopický nebo jiný ekzém, příliš suchou a citlivou pokožku, nejdůležitější je kůži nepodráždit, nezhoršovat její stav a pokud možno zklidnit a nevysušit. A taková jsou mýdla Madimel.
Vzhledově nejsou dokonalá, vždyť prošla mýma rukama snad 50x než se dostala k vám, od fáze vaření, zahřívání ve formě, vybírání z formy, krájení cihel a potom jednotlivých mýdel, sušení a obracení v průběhu zrání, kontroly stavu a bezpečnosti, ohraňování a razítkování, balení do hedvábného papíru a papírových krabiček, nebo jen do papíru, nebo do dárkových krabiček. Sem tam se mi nepodaří ukrojit mýdla dokonale rovně, někdy je vyndám z formy s drobnou deformací, určitě jejich vzor nebude pokaždé stejný, ale v každé té i nedokonalé kostce je ukryta ta nejlepší kombinace nejčistších surovin. Každou kostku k vám dodávám se strachem, zda se vám bude líbit, zda splní to, co jste od ní očekávali a nezklame vás.
Prostě je to opravdu 100% ruční práce dělaná s láskou a zodpovědností k vám, mým milým zákazníkům, díky nimž se mohu dále rozvíjet, posunovat dál, rozšiřovat svou rodinu přírodních produktů a těšit se spolu s vámi z toho, že jsou přesně taková, jak se od nich očekává. Tak tiše doufám, že vám udělají radost a budete se k nim vracet.

 

Zpět do obchodu